O firmie

Custom BB

Zakład blacharsko-lakierniczy w Bielsku-Białej

Nasza działalność istnieje nieprzerwanie już od 2001 roku. Od lat specjalizujemy się w serwisie blacharsko-lakierniczym samochodów oraz motocykli. Teraz zapraszamy Cię do naszej nowej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy Legionów 81 tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Piekarską.

Podejmujemy się tutaj blacharsko-lakierniczych napraw samochodów, także tych powypadkowych oraz renowacji zabytkowych i klasycznych samochodów. W strefie custom za rozsądne wynagrodzenie spełniamy motoryzacyjne zachcianki. Będziecie zadowoleni!

Firma Custom BB powstała z pasji do motoryzacji i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Rosnąc i nabierając doświadczenia wdrażamy nowe techniki i technologie aby zapewnić naszym Klientom dostęp do wszelkich dostępnych rozwiązań.

Każdy z naszego zespołu ma ogromne zamiłowanie do samochodów i motocykli, a także do prac związanych z ich naprawą.

Do zleceń zawsze podchodzimy indywidualnie – mamy również swoją propozycję wizji efektu końcowego, co przedstawiamy i staramy się ustalić z naszym Klientem.

Naszym głównym celem jest to, aby każdy Klient wyjechał od nas w pełni usatysfakcjonowany. W tym celu dokładnie staramy się zrozumieć oczekiwania oraz wymagania Klienta, jak i również pomagamy podjąć właściwą decyzję.

 

 

Klienci Custom BB mogą liczyć na profesjonalne merytoryczne i techniczne wsparcie, a w przypadku napraw powypadkowych i innych wymagających tego sytuacjach na kompleksowe wsparcie naszego prawnika korporacyjnego.
Posiadamy nie tylko wieloletni staż, ale także dobrze wyposażony w specjalistyczny sprzęt warsztat. Dzięki temu możemy podejmować się nawet tych najbardziej skomplikowanych napraw blacharskich. Co więcej, możemy zapewnić realizację wszystkich naszych usług w atrakcyjnych cenach, jak i również wykonanie ich zgodnie z zaplanowanym czasem.

Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie z Klientem – szanujemy czas, trzymamy się ustalonych terminów.